Натисни разок!!!

ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ ?

Будь-ласка, напишіть ваше імя та номер

Наші координати:

+38 097 344 44 01

info@budvodresurs.com

Всі види земляних робіт.

Що таке земляні роботи?  Земляні роботи - це комплекс робочих заходів направлений на виймання,розробку,ущільнення,укладання та переміщення грунтів.

Існують такі види земляних робіт,як: підготовчі та основні.

Підготовчі роботи це такі земляні роботи,що направленні на підготовку вашої діляки до різних будівельних робіт: очищення ділянки від чагарників,сміття,дерев,викорчовування пеньків,осушування ділянки,розпушування твердих грунтів та інше. Повне очищення вашої ділянки від всього непотрібного та зайвого,повна підготовка ділянки для якихось будівельних  чи земляних робіт.

Основні види земляних робіт - це вже постійне будування котлованів чи водойм,дамб,земляних доріг,підготовка будівельних майданчиків,ущільнення грунтів та багато іншого.

В основному більшість земляних робіт робиться за допомогою спеціальних машин,таких як: екскаватори,бульдозери та самоскиди для вивезення чи перевезення вийнятого грунта з місця А до місця Б. Існує дуже багато видів різної спецтехніки для виконання тих чи інших земляних робіт (грейдери, грейдери-елеватори, канавокопачі, скрепери, струги).

Наше підприємство "БУДВОДРЕСУРС" надає послуги з усіх видів земляних робіт і виконає всі види робіт гарантовано якісно та в оговорені сроки.

Яндекс.Метрика Hosting Ukraine Купить домен и хостинг