Натисни разок!!!

ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ ?

Будь-ласка, напишіть ваше імя та номер

Наші координати:

+38 097 344 44 01

info@budvodresurs.com

Укріплення берега пластиковим шпунтом.

Наше підприємство "БУДВОДРЕСУРС" пропонує якісні послуги для кожного бажаючого з укріплення берера водойми,озера,ставка,каналу чи річки. Робимо берегоукріплення різними способами,а серед них є такий спосіб укріплення берегів,як берегоукріплення пластиковим шпунтом чи сваями.

Спосіб берегоукріплення визначається після ретельного аналізу конкретної ситуації нашими технічними фахівцями. Система берегоукріплення пластиковим шпунтом це цілісна конструкція,яка складається з окремих шпунтових паль скріплених між собою поздовжніми шпунтовими замками. Ці палі(сваї) монтуються методами віброзанурення,замивом та заглибленням в грунт.

Така собі стінка з шпунтових свай захищає берег від розмивання водою і здержує берег від його осипання ,і таким чином міцно та на довго укріплює береги вашої водойми,озера чи річки.

Шпунтове укріплення берегів це ще й дуже гарно. Звоніть та замовляйте будь-яке укріплення берега і наші профессіонали з берегоукріплення допоможуть вашому берегу бути найгарнішим та найміцнішим!

 

Яндекс.Метрика Hosting Ukraine Купить домен и хостинг