Натисни разок!!!

ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ ?

Будь-ласка, напишіть ваше імя та номер

Наші координати:

+38 097 344 44 01

info@budvodresurs.com

Укріплення берегера габіонами.

Всі традиційні технології укріплення берегової зони дають велику можливість запобігти процесу зсуненя та розпаду грунтів,як в водойму так і біля неї.

Укріплення берега габіоном дає можливість берегам водойми бути міцними,довго та не порушно стояти та мати дуже гарний вигляд.

Габіони - це така собі дуже об'ємна сітчата конструкція, яка являє собою природні будівельні блоки виконані з оцинкованої сітки заповнені природним каменем або галькою.

Завдяки таким конструкціям,як габіони - берегоукріпленя будь-якої водойми стає міцною та надійною вежею від розмивання та осунення берегів. І укріплення берегів габіоном це не тільки велика міцність та довготривалість такого укріплення, а ще й дуже привабливий вигляд вашої водойми.

Наше підприємство "БУДВОДРЕСУРС" надає якісні послуги з укріплення берегової лінії габіонами,дубом та іншими способами берегоукріплення.

Наші профессіонали з берегоукріплення завжди раді допомогти вам в облаштуванні вашої водойми,як найкраще та як найміцніше. Звертайтеся до нас по допомогу,звоніть.

Яндекс.Метрика Hosting Ukraine Купить домен и хостинг