Натисни разок!!!

ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ ?

Будь-ласка, напишіть ваше імя та номер

Наші координати:

+38 097 344 44 01

info@budvodresurs.com

Укріплення берега бутовим камнем.

Берегоукріплення водойм роблять  різними способам і серед них існує укріплення берега бутом або бутовим камнем.

Бутовий камінь бувае різних розмірів та різних кольорів. Завдяки своїм барвистим кольорам бутовий камінь дуже гарно виглядає на будь-якій поверхні: навкруги водойми чи річки,на доріжках,на стінах та заборах і навіть на будинках.

Бутовий камінь - це уламки природного каменю не правильної форми, розмір яких складає 150мм - 500мм і масою до 50кг. Видобувають бутовий камінь шляхом вибуху покладів граніту. Бут (бутовий камінь) буває різної форми: плитчастий, постелистий, рваний.

Укріплення берега бутом чи бутовим камінням дуже красиво та надійно. Бутове каміння часто використовують в ландшафтному дизайні,як декор та як основа для будування доріжок,заборів,будинків та багато іншого.

Бутовий камінь є різного кольору: розовий чи червоний,сірих та темних віддтінків. Бут - це дуже гарно і все що обкладаеться бутовим каміння придає собі неймовірної краси та чарівності.

Наше підприємство "БУДВОДРЕСУРС" надає послуги з берегоукріплення водойми бутовим камінням,а також ландшафтний дизайн на різні смаки та вподобання. Звоніть та замовляйте послуги вже зараз.

Яндекс.Метрика Hosting Ukraine Купить домен и хостинг