Натисни разок!!!

ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ ?

Будь-ласка, напишіть ваше імя та номер

Наші координати:

+38 097 344 44 01

info@budvodresurs.com

Друзі та партнери сайту

Мир Озер Создание и раскрутка сайтов

Грунт на подсипку Киев

Берегоукріплення водойми шпунтом пвх.

Такого виду берегоукріплення, як шпунтовими палями - це теж дуже хороший, витривалий та красивий спосіб берегоукріплення. Використання шпунтових паль дає основний захист для різних будівель від підмиву водою, для доріг, мостових опор, фундаментів, берегів водойм.

 

В основному для берегоукріплення водойм від розмиву берегів водою, дуже добре підходить зміцнення берега шпунтовими палями. Вони дуже гарно виглядають та захищають берег водойми від розмивання, від сповзання грунтів, та є довговічними при правильному ставленні до шпунту.

Природно всі матеріали для берегоукріплювальних робіт різні і терміни їх експлуатації теж різний, шпунт він міцний та витривалий, шпунт буває з різних матеріалів від шпунта композитивного, шпунта пластикового пвх до шпунта Ларсена (металевого шпунта).

Всі види шпунта є біо-, волого- атмосферостійкими, що підвищує службу та довговічність шпунта при будь-яких розкладах погодних умов.

Так, що сміливо замовляйте будь-які послуги з укріплення берега вашого водоймища, ми з будь-яких матеріалів створимо гарний берег та шикарну водойму. Телефонуйте нам прямо зараз: +38 097 344 44 01

Яндекс.Метрика Hosting Ukraine Купить домен и хостинг