Натисни разок!!!

ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ ?

Будь-ласка, напишіть ваше імя та номер

Наші координати:

+38 097 344 44 01

info@budvodresurs.com

Друзі та партнери сайту

Мир Озер Создание и раскрутка сайтов

Грунт на подсипку Киев

Які є способи берегоукріплення?

Способів берегоукріплення водойм,озер,ставків та річок існує безліч.

Ви і самі можете знайти самий підходящий спосіб укріплення берега вашої водойми,як за матеріальними параметрами,так і за довготривалістю дії самого укріплюючого матеріалу.

Звісно,що всі матеріали,що забезпечують берегоукріплення будь-якої водойми чи ставка від зсувів грунтів,то вони є спеціально підготовлені для таких робіт,але звісно матеріли для укріплення берегів різні за своєю структурою та технологіями укріплення.

Поясню чому? Всі матеріали для укріплення берега дуже і дуже чудові,але одні матеріали та робота дорожчі,а інші дешевші,тому що технології укріплення берега дещо відрізняются по своїй складності проведення берегоукріплюючих робіт.

Так,які ж способи укріплення берега є?

Їх багато, і всі вони надійні та міцні,допомагають вашій водоймі бути вишуканою  та індивідуально гарною,запобігають зсуванню грунтів в водойму,стримують грунт та укріплюють його,придаючи водоймі чи озеру неймовірної краси.

Укріплювати береги можно: георешіткою,геосіткою,біосіткою,габіоном,шпунтом,бутовим камнем,бетонним поясом,дубом (дубові сваї,дубові бруски),всі ці та інші способи берегоукріплення наше підприємство "Будводресурс" предоставить вам,як тільки вам це буде потрібно.

Наші спеціалісти допоможуть вашій водоймі чи ставку бути чистим,очищеним від мулу,рослинності,рештків рибних відходів та різного бруду, глибоким, зробимо намивання піску та повний благоустрій пляжної зони,укріплення берега водойми різними способами,ландшафтний дизайн водойми чи дачі,послуги наших профессіоналів для будь-яких задач,що тісно повязані з водоймами і їх благоустроєм.

Так,що звертайтеся до нас з будь-яких питань по вашим водоймам,допоможемо вам зробити водойму,очищення,днопоглиблення,намив піску,укріплення берега,ландшафтний дизайн,будь-які земляні роботи від А до Я! +380973444401

Яндекс.Метрика Hosting Ukraine Купить домен и хостинг