Натисни разок!!!

ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ ?

Будь-ласка, напишіть ваше імя та номер

Наші координати:

+38 097 344 44 01

info@budvodresurs.com

Друзі та партнери сайту

Мир Озер Создание и раскрутка сайтов

Грунт на подсипку Киев

Намив піску, облаштування пляжної зони.

Намив піску з дна озера, ставка, водойми або річки, намивається такою спецтехнікою як: земснаряди, міні-земснаряди, які просто напросто витягають пісок з глибин вашого озера, якщо такий там є та викидають його на берег.

Намивання піску процес тривалий та трудомісткий, але міні земснаряди легко справляються з такими завданнями, як намивання піску для облаштування вашого пляжу.

Міні земснаряди самі по собі компактні, але потужні, мають велику продуктивність та дуже ефективний гідророзмив, і буквально через 15 хвилин роботи, міні земснаряд намиває 6 кубічних метрів піску.

Так, що міні-земснаряд це краща альтернатива великим земснарядам, які просто напросто можуть не поміститися на вашій водоймі, та й доставляється міні-земснаряд легко та швидко в кожну точку України.

Можете навіть не сумніватися в тому, що наше підприємство "БУДВОДРЕСУРС" допоможе вам намити пісок з глибин вашого озера, водойми, ставка чи річки ,абсолютно без шкоди навколишньому ландшафту, допоможемо намити пісок та облаштувати ваш пляж.

Ми також надаємо послуги не тільки з намиву піску, але й з очищення від мулу, днопоглиблення, будівництва, берегоукріплення та повного облаштування вашого берега, будівництву пляжної зони від А до Я.

Телефонуйте нам і замовляйте будь-які послуги, що тісно пов'язані з водоймами від очистки до будівництва водних ресурсів від А до Я! +380973444401

Яндекс.Метрика Hosting Ukraine Купить домен и хостинг