Натисни разок!!!

ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ ?

Будь-ласка, напишіть ваше імя та номер

Наші координати:

+38 097 344 44 01

info@budvodresurs.com

Друзі та партнери сайту

Мир Озер Создание и раскрутка сайтов

Грунт на подсипку Киев

Зміцнення берегової лінії, технології берегоукріплення річки, ставка, водойми, озера.

Існує маса способів та технологій зміцнення берегової лінії річки, ставка, водойми, озера, бо ще тисячі років тому люди вже вміли укріплювати береги, хто чим міг. І з тих давніх часів багато що змінилося, але потреба у зміцненні берегової лінії залишилася.

Тому, що зміцнення берега - це найкращий спосіб створити затишок, шик та красу на своїй ділянці, надавши водоймі особливості та довговічності.

Які є способи зміцнення берега?

  • Зміцнення берега дубом (дубові палі, дубові кілки, дубові бруски)

  • Зміцнення берега габіоном

  • Зміцнення берега шпунтом

  • Зміцнення берега бетоном

  • Зміцнення берега георешіткою

  • Зміцнення берега бутом (бутовим каменем)

  • Зміцнення берега своїми руками (різними способами)

Всі ці та інші укріплення берегової лінії, технології та способи укріплювати береги надають будь-якій водоймі особливості, шикарності та довговічності.

Кожен спосіб берегоукріплення водоймища чи річки по своєму гарний і володіє потрібними властивостями та якостями саме для утримання ґрунтів від сповзання в воду, тобто від руйнівних факторів природних стихій.

А от вибір матеріалу для укріплення берега лягає,тільки на вас шановний замовнику, тому, що всі матеріали обходяться не дешево. І чим матеріал та роботи дорожче, тим складніше процес зміцнення і міцніше матеріал.

Тому, завжди дізнавайтеся у нас, що і як буде краще для вашого водоймища, тому що бувають різні береги, укоси та місцевості, де буде більш доречна та чи інша технологія зміцнення берега.

Телефонуйте нам вже зараз! 0973444401

Яндекс.Метрика Hosting Ukraine Купить домен и хостинг