Натисни разок!!!

ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ ?

Будь-ласка, напишіть ваше імя та номер

Наші координати:

+38 097 344 44 01

info@budvodresurs.com

Друзі та партнери сайту

Мир Озер Создание и раскрутка сайтов

Грунт на подсипку Киев

Оренда міні-земснаряду по всій Україні.

Увага! Оренда міні-земснаряду надається тільки з робітниками, які вміють працювати з технікою. Замовляйте в будь-який час! 097 344 44 01

Наше підприємство "БУДВОДРЕСУРС" проводить роботи з очищення та поглиблення водоймнамивання піскугрунтупляжу і ці всі роботи проводяться за допомогою міні-земснаряду.

Ми надаємо наші міні-земснаряди в оредну тільки разом з робітниками, які уміють і знають як працювати з такою технікою, як міні-земснаряд

Що таке міні-земснаряд?

Міні-земснаряд або ручний земснаряд - це невелика і негабаритна спецтехніка з набором портативних насосів, які приводить в дію бензиновий двигун HONDA загальною потужністю 16,5 л/с.

Міні-земснаряд при своїх маленьких розмірах, але дуже високій маневреності може доставати з дна водойми та передавати до 30 метрів кубічних бруду, мулу, піску в годину.

Оренда такого міні-земснаряду - це краще рішення для очищення водойми, днопоглиблення, розширення водойми та намивання піску для будівництва пляжної зони.

Дані міні-земснаряди не мають аналогів в світі з причини своєї високої продуктивності, рівня маневреності та відсутності шкідливого впливу на навколишнє середовище, та швидкій адаптації до заданих умов.

Оренда міні-земснаряду - це краща альтернатива такій спецтехніці,як: драглайн, трактор, екскаватор та промислові земснаряди, які дуже великі та габаритні, і як і вся спецтехніка потребують спеціальної доставки тралом на місце розташування об'єкту.

Наші працівники доставляють міні-земснаряди в любі точки нашої України і зроблять якісно свою роботу по очищенню, поглибленню та намиванню піску за допомогою мініземснаряду.

Міні-земснаряд - це невелика спецтехніка, яка в розібраному вигляді, зможе увійти до вас навіть через двері і збирається приблизно за півгодини та приступає до виконання своїх робіт на водоймі.

Так, що оренда міні-земснаряду - це найкраще та найрозумніше рішення для очищення, днопоглиблення вашої водойми, ставка чи річки.

Дзвоніть нам вже зараз і ми допоможемо вашій водоймі бути чистою, глибокою та насиченою киснем, таким потрібним для всього живого. +38 097 344 44 01

Яндекс.Метрика Hosting Ukraine Купить домен и хостинг