Натисни разок!!!

ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ ?

Будь-ласка, напишіть ваше імя та номер

Наші координати:

+38 097 344 44 01

info@budvodresurs.com

Будівництво декоратиних водойм.

Будівництво та планування декоративних водойм у вас на ділянках та дачах - це одна із найважливіших робіт,яку виконують наші профессіонали з ландшафтного дизайну.

В основному декоративні водойми замовляють: власники ділянок у яких дуже мало місця для природньої водойми,або просто за бажанням,а також замовляють власники кафе,пансіонатів та баз відпочинку,щоб людям,які будуть у них відпочивати,було б на що подивитися,сфотографуватися біля гарно оздобленної декоративної водойми. Декоративні водойми можуть бути самими різними по розмірах та втіленнях ваших фантазій.

Ми можемо побудувати цілі водяні сади для вашої ділянки та наповнити це все дуже гарними декоративними рослинами,декором,скульптурами,зробити альпійські горки та водопади,річкові потоки та багато іншої краси. 

Наші профессіонали з ландшафтного дизайну допоможуть вам вирішити яку форму,які розміри та які обьєкти будуть втілюватися в життя для вашої декоративної водойми,та яку суму ви готові  будете витратити на втілення вашої мрії у вигляді декоративної водойми чи іншого ландшафтного дизайну у вас на дачі.

Звоніть нам і ми допоможемо вам зробити найгарніше водяне чудо на вашій ділянці. 097-344-44-01

Очищення штучних ставків і басейнів.


Наша компанія Будводресурс займається очищенням природних озер і річок, будівництвом водойм різних розмірів і форм, днопоглибленням і т.д.

Ми запускаємо також нову послугу для власників невеликих ставків і басейнів з їх очищення від відкладень і загряжненій.

Послуга очищення ставків або басейнів знадобиться господарям невеликих штучних, плівкових, декоративних ставків або басейнів, які теж як і великі природні озера або ставки замулюються і забруднюються.

На плівці штучних ставків теж збирається мул, опади, гниють рослини і час від часу потрібно очищати штучні ставки, щоб рибка або інші рослини очищалися від відкладень і отримували кисень. Тоді ваш декоративний ставок буде довговічний, чистий і красивий.

Рибки і рослини будуть вам вдячні.
Замовте у нас послугу з очищення садового ставка або басейну і наші фахівці в короткі терміни допоможуть ставку або басейну стати чистим, красивим і довговічним.

Телефонуйте нам прямо зараз 097 344 44 01

 

Яндекс.Метрика Hosting Ukraine Купить домен и хостинг